Linie 744 Litschau - Nová Bystrice
- Litschau Busbahnhof
- Litschau Stadtplatz
- Hörmanns/Litschau Brauhaus
- Hörmanns/Litschau Feuerwehr
- Hörmanns/Litschau Schloss
- Haugschlag Abzw. Türnau
- Haugschlag Gemeindeamt
- Haugschlag Oberort
- Griesbach/Li Heimkehrerkapelle
- Illmanns Griesbacher Straße
- Grametten Bundesstraße
- Nová Bystrice nádrazí
- Nová Bystrice autobusové nádrazí